2018-06-07

Ważna informacja!
Wszystkich Laureatów zapraszamy na uroczystą galę połączoną z rozdaniem nagród i koncertem. Nie wszyscy laureaci będą występować . Natomiast Ci, którzy zostaną wytypowani do występu, zostaną o tym fakcie niezwłocznie powiadomieni przez organizatorów.
Koncert Laureatów i rozdanie nagród odbędzie się 11 czerwca o godzinie 17.00 w sali Szczyrkowskiego Centrum Kultury.

Estrada i teatr

Kategoria estrada i teatr - przedszkolna

I miejsce Tygryski – młodsze średniaki Taniec w kapeluszach Taniec
I miejsce Katarzyna Śleziona List do Matki piosenka
II miejsce Mądre Sowy W ojczystym gnieździe Pantomima
II miejsce Trio Mądre Sowy Pachnąca wiosna piosenka
III miejsce Starsze maluchy Polska moja miłość taniec
III miejsce Mądre Sowy Dziś idę walczyć mamo piosenka
wyróżnienie Kangurki Pszczółki taniec
wyróżnienie Zeróweczka Hymn Dzieci piosenka
wyróżnienie Wesołe Nutki Jak długo na Wawelu piosenka

Kategoria estrada i teatr - szkolna

I miejsce Zofia Śleziona Raz dwa raz dwa piosenka
I miejsce Duet: Emilia Więzik-Pietraszko,
Jan Marek Wrócą chłopcy z wojny piosenka
I miejsce Teatr „Zgrana Paka” Gdzie jest dziewczynka spektakl
I miejsce Kinga Marciniak Choreografia własna taniec
I miejsce Miłosz Kowalewski Pisali chłopcy Instrument.
II miejsce Agata Dziewulska Nim wstanie dzień Piosenka
II miejsce Jan Śleziona Scenariusz dla moich sąsiadów Piosenka
II miejsce Martyna Hula, Anna Kurowska Miejscie nadzieję piosenka
II miejsce Marta Matejko Kamienie na szaniec Teatr-proza
II miejsce Zuzanna Wolny Aria z Cantaty chłopskiej J.S.Bach Instrument.
II miejsce Kapela Młodego Onraszka Hohoho Polka Pykano Piosenka/instr.
II miejsce Trio Akordeonistów Melodia rumuńska 
III miejsce Laura Dąbrowska Pocztar Piosenka
III miejsce Zespół Twist Tyle było dni piosenka
III miejsce Oliwia Krajewska, Sara Tajner Zagubiony Piosenka
III miejsce Zofia Franasik Piosenka Join us for a bite piosenka
III miejsce Klasa II Sp 2 Bo co może mały człowiek piosenka
III miejsce Ewelina Więzik Góralu czy ci nie żal piosenka
III miejsce Justyna Duraj Dodaj mi sił Instrument.
III miejsce Marta Broniszewska Brakuje mi Teatr
III miejsce Kinga Wesołowska Każdy może marzyć Teatr
III miejsce Sonia Prochownik List Teatr
wyróżnienie Firebirds Taniec nowoczesny taniec
wyróżnienie Natalia Byrdy, Oliwia Ślazyk Kaktus piosenka
wyróżnienie Zespół Wesołe Dzieciaki Mariackie Hejnały piosenka
wyróżnienie Zuzanna Dokow- Iwanow, Karolina Drozdowska O pani piosenka
wyróżnienie Łucja Zaczek Laleczka z saskiej porcelany piosenka
wyróżnienie Zespół Słowiki z Jedynki Anioły Piosenka

Plastyka

Kategoria plastyka przedszkolna:

I miejsce – Natalia Łaciak – 6 lat – MOKPiI 
I miejsce – Marta Elsner – 5 lat – MOKPiI 
II miejsce – Milena Hula – 6 lat – Przedszkole Publiczne w Szczyrku 
II miejsce – Michał Stec – 6 lat – Przedszkole Publiczne w Szczyrku 
Wyróżnienie – Emilia Marek – Przedszkole Publiczne w Szczyrku – 6 lat 
Wyróżnienie – Aleksandra Rafalik – Przedszkole Publiczne w Szczyrku – 6 lat 
Wyróżnienie – Katarzyna Śleziona – Przedszkole Publiczne w Szczyrku – 6 lat 
Wyróżnienie – Marta Elsner – Przedszkole Publiczne w Szczyrku – 5 lat 
Wyróżnienie – Zofia Wieczorek-Pielech – Przedszkole Publiczne w Szczyrku – 7 lat

Kategoria plastyka klas I-III

I miejsce – Hanna Laszczak 
II miejsce – Julia Jędrzkiewicz 
III miejsce – Michalina Kaim

Kategoria plastyka Klas IV-VI

I miejsce – Natalia Laszczak 
I miejsce – Fabian Wandzel 
I miejsce – Martyna Handzlik

Kategoria plastyka klas VII szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych

I miejsce – Martyna Haratek 
II miejsce – Karolina Nikiel 
III miejsce – Anna Kurowska

Literatura

Kategoria literatura KLASY I-III szkoły podstawowej nie przyznano nagród.

Kategoria literatura KLASY IV-VI szkoły podstawowej

Wyróżnienie Martyna Chandzlik, lat 10, IV klasa Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku,

Kategoria literatura KLASA VII szkoły podstawowej oraz klasy II i III gimnazjum

I nagroda Zuzanna Kwaśny, lat 14, kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczyrku, za utwór prozatorski Sny pokoleń, nauczyciel: Joanna Kowalewska.
II nagroda Martyna Haratek, lat 13, kl. VII Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku, za utwór poetycki Sny pokoleń, zgłoszona przez mamę – Ewę Haratek.
III nagroda ex aequo Alicja Laszczak, lat 14, kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczyrku, za utwór o charakterze dziennikarskim Gazeta Jedynki – Felietony Alicji. To już sto lat…, nauczyciel: Joanna Kowalewska. 
III nagroda ex aequo Karolina Nikiel, lat 14, kl. VII Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku, za utwór poetycki Dziękuję, nauczyciel: Krystyna Bieniek.