2018-05-29

Szanowni Państwo,

W związku z pojawieniem się możliwości poszerzenia oferty programu lojalnościowego „Karta Górala” o dodatkowe zniżki i promocje dla mieszkańców, przesuwamy termin wdrożenia programu na 1.09.2018. Wszystkich Partnerów, zainteresowanych udzieleniem zniżek mieszkańcom Szczyrku, którzy będą posiadać Kartę Górala, zapraszamy do kontaktu z Informacją Turystyczną.

Partner podpisywać będzie umowę na linii Miasto-Partner. Umowy są na etapie przygotowań. O terminie możliwości podpisania umowy przez Partnera, będziemy informować. 

Mieszkańcy, po uprzednim wypełnieniu formularza, otrzymają Kartę Górala, uprawniająca do zniżek. O dostępności formularzy będziemy informować. 

Partnerem programu może zostać każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą na terenie Szczyrku bądź w okolicy: restauracje, punkty gastronomiczne, obiekty noclegowe, fryzjerstwo, kosmetyka, przewóz osób, sklepy, galerie, wypożyczalnie, serwisy i inne punkty usługowe. Zapraszamy również podmioty spoza naszego miasta: parki rozrywki, ośrodki sportowe, siłownie, fitness kluby itp.

Po okazaniu „Karty Górala” uczestnik będzie mógł korzystać w tych miejscach z rabatów przyznanych przez Partnerów programu. Wysokość udzielonego rabatu zależeć będzie od Państwa.

Korzyści z uczestnictwa w programie dla Partnerów:
- otrzymanie tytułu Partnera programu
- promocja w materiałach marketingowych, m.in. w lifestylowym magazynie, który co kwartał będzie trafiał do mieszkańców
- dodatkowe grono klientów
- nowe możliwości promocji
- certyfikat Partnera programu
- informacja o Partnerstwie na stronach dedykowanych programowi.

Partnerzy programu będą również mieli możliwość wykupienia reklamy w magazynie na preferencyjnych warunkach.

Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu z Informacją Turystyczną w Szczyrku: tel. 33 815 83 88 lub mail: it@szczyrk.pl.

karta górala 2