Apartamenty Gronik

Baza noclegowa - Pokoje i kwatery

Promocja dla narciarzy!!!
od 1-go marca do końca sezonu zimowego rabat 30% na nocleg ze śniadaniem oraz karnet na wyciągi - zobacz aktualności !

Obiekt położony jest w Szczyrku pod Przełęczą Salmopolską, przy żółtym szlaku turystycznym łączącym Szczyrk Solisko z Przełęczą Salmopolską, 300m od drogi Szczyrk-Wisła. W pobliżu znajduje się kompleks 13 wyciągów Ośrodka Narciarskiego Czyrna-Solisko rozłożonych na stokach Małego Skrzycznego i Hali Pośredniej, oraz zespół 3 wyciągów na Przełęczy Salmopolskiej dla mniej wprawnych narciarzy.

Lokalizacja na wysokości 790m npm, świeże górskie powietrze, żródlana woda z ujęcia "Grabowa", las, potok - to wszystko sprawia że mamy doskonałe warunki do całorocznego wypoczynku i rekreacji. Bliskość wyciągów oraz położenie przy szlaku turystycznym stwarza raj dla amatorów "białego szaleństwa", turystyki pieszej i kolarstwa górskiego.

"GRONIK" jest idealnym punktem wypadowym dla turystów i gości chcących spędzić miłe chwile w zaciszu kameralnego pobytu.

Oferujemy Państwu 27 miejsc. Noclegi w Szczyrku w komfortowych warunkach, w pokojach 2 i 3 osobowych oraz dwupokojowych apartamentach. Wszystkie pokoje są z łazienkami. Na wyposażeniu każdego pokoju i apartamentu jest TV SAT, telefon, lodówka, radio i czajnik elektryczny.
Na miejscu, do dyspozycji Państwa jest stołówka domowa z wyśmienitą kuchnią, salka z tenisem stołowym, bilardem i piłkarzykami, sauna, stałe łącze internetowe dla gości oraz własny zamykany parking. Sąsiadujemy bezpośrednio z pokojami gościnnymi ORLIK prowadzonymi przez naszą rodzinę.

W sezonie zimowym proponujemy Państwu dowóz do wyciągów busem.

Dane kontaktowe

Apartamenty Gronik
ul. Grabowa 7a
43-370 Szczyrk
tel: +48 33 8179 902 ,+48 660 661 402

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię