Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

Baza noclegowa - Grupy zorganizowane

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo to najwyżej położony (660 m n.p.m.) i największy obiekt wielofunkcyjny (spełniający jednocześnie funkcje konferencyjne, noclegowe, gastronomiczne i rekreacyjne) w Szczyrku.

Obiekt dysponuje łącznie aż 550 miejscami noclegowymi pośród 270 pokoi 1-, 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami, TV i niepowtarzalnym widokiem na panoramę szczytów Beskidu Śląskiego, w tym najwyższego szczytu - Skrzycznego.

Orle Gniazdo słynie z doskonałego przygotowania do organizacji małych i dużych eventów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Profesjonalny i doświadczony zespół pracowników, 14 sal konferencyjnych zlokalizowanych na jednym poziomie, nowoczesny namiot sferyczny, ponad 2200 m2 powierzchni wystawienniczej, bogate zaplecze gastronomiczne (5 lokali, w tym największa restauracja w Szczyrku mogąca obsłużyć równocześnie 600 Gości) oraz elastyczność cenowa i organizacyjna stanowią zaledwie fragment wszystkich atutów obiektu.

Rokrocznie przeszło 200 przedsiębiorstw i organizacji trzeciego sektora organizuje tu targi, konferencje, szkolenia, warsztaty, bale, jubileusze, koncerty oraz imprezy integracyjne, a ponad 50 tys. Gości korzysta z oferty zakwaterowania i możliwości zorganizowania wesela, przyjęcia urodzinowego i imieninowego, chrzcin i wieczoru panieńskiego/kawalerskiego.

Dane kontaktowe

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
Wrzosowa 28a
43-370 Szczyrk
tel: 697 474 147 ,663 530 447

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię