Hotel Elbrus*** Spa&Wellness

Baza noclegowa - Spa & Wellness / Zdrowie

Nasz ekskluzywny resort odnowy biologicznej, składający się z 11 gabinetów, urządzonych w przyjemnym dla oka klimacie to oaza spokoju i harmonii. Filozofia SPA mówi, że woda jest tym samym dla ciała czym marzenia dla duszy. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa świat pełen przyjemnych i uzdrawiających doznań. Oferowane zabiegi kosmetyczne i masaże mają na celu dążenie do możliwie najdłuższego zachowania młodości, zdrowia i dobrego samopoczucia.

W SPA „Armaczi” wszystkie zabiegi mają charakter rytuału, który korzystnie wpływa nie tylko na ciało, ale również na stan ducha. W SPA zapominamy o szarej codzienności i koncentrujemy myśli na odzyskaniu równowagi i harmonii. Błoga atmosfera ciszy i spokoju panująca w gabinetach uprzyjemni relaks i odprężenie. Delikatna muzyka i blask świec sprawią, że w ciałach naszych klientów znowu zagości siła, witalność i równowaga psycho- fizyczna.

Na terenie SPA znajduje się wanna z hydromasażem, kapsuła z prysznicem Vichy i sauną na podczerwień oraz endermologia, która skutecznie wspomaga walkę z cellulitem i modelowanie sylwetki. W szerokiej ofercie SPA znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, twarzy, a także ciała. Na miejscu oczekuje wykwalifikowana kadra, zawsze gotowa służyć pomocą i konsultacją kosmetyczną.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i chcemy, aby właśnie tak się poczuł.

 

Dane kontaktowe

Hotel Elbrus*** Spa&Wellness
ul. Słoneczna 8
43-370 Szczyrk

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię