Hotel Elbrus*** Spa&Wellness

Baza noclegowa - Grupy zorganizowane

Hotel Elbrus*** specjalizuje się w kompleksowej i profesjonalnej organizacji wyjazdów służbowych. Ze względu na szeroką ofertę i atrakcyjne usytuowanie jest idealnym miejscem, w którym firmy mogą przygotować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe czy wyjazdy integracyjne. Przygotowaliśmy dla Państwa trzy w pełni klimatyzowane i zaciemniane sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Różne wielkości sal, dowolność ustawienia: bankietowego, teatralnego i szkolnego dają możliwość prowadzenia u nas zarówno dużych konferencji firmowych dla ponad 100 osób jak i kameralnych warsztatów.
Oferujemy 110 miejsc hotelowych w komfortowych pokojach 1 i 2-osobowych, pokojach rodzinnych oraz typu studio. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, telefon i bezpłatny dostęp do Internetu.
Wszystkim naszym gościom oddajemy do dyspozycji rekreacyjny basen z jaccuzi, masażami podwodnymi oraz 3 rodzaje saun (sauna fińska, aromatyczna, bio-sauna). Osobom poszukującym relaksu i wytchnienia od codziennych obowiązków proponujemy zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne w naszym ekskluzywnym centrum SPA składającym się z 11gabinetów.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą gastronomiczną. Restauracja „Kabardo” oferuje wyszukane dania z całego świata. Również hotelowa kawiarnia posiada w swoim menu wyśmienite desery i koktajle, które sprostają najbardziej wyszukanym gustom.

Dane kontaktowe

Hotel Elbrus*** Spa&Wellness
ul. Słoneczna 8
43-370 Szczyrk

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię