Apartamenty Sun

Baza noclegowa - Apartamenty

ZAPRASZAMY DO CENTRUM SZCZYRKU - SŁONECZNE APARTAMENTY

Apartamenty SUN to ekskluzywny i kameralny obiekt oddany do użytku w czerwcu 2016 r.

Urokliwe położenie naszych apartamentów w ścisłym Centrum Szczyrku a jednocześnie w wyjątkowo spokojnym i cichym miejscu to gwarancja doskonałego wypoczynku. Wysoki standard obiektu, jego nowoczesne i bogate wyposażenie, wyjątkowa przestronność oraz słoneczność zapewniają naszym Gościom komfortowy, ekskluzywny i wygodny wypoczynek w niezwykle atrakcyjnym miejscu.

CENTRUM SZCZYRKU / CISZA I SPOKÓJ / WSPANIAŁE WIDOKI - UROKLIWE POŁOŻENIE

Niezwykle atrakcyjne położenie Apartamentów skłoniło nas już na etapie projektowania obiektu do wykorzystania tego atutu.

Wyposażyliśmy każdy z apartamentów w bardzo przestronne tarasy (nawet 30 m2) oraz balkony. Każdy apartament posiada taras i balkon lub 2 balkony z których w zależności od pory dnia możemy śledzić wschód lub zachód słońca co z pewnością pozwoli naszym Gościom miło zaczynać dzień oraz cieszyć się jego pięknym zakończeniem.  Słoneczne i widokowe położenie apartamentów SUN zapewnia naszym Gościom wygodne korzystanie ze słońca i uroków Beskidu Śląskiego, a z naszych tarasów i balkonów rozpościera się wspaniały widok na górskie szczyty, skocznie narciarską, górę Skrzyczne i Centrum Szczyrku. W pobliżu znajdują się kompleksy wyciągów narciarskich z trasami o rożnym stopniu trudności, szlaki do wędrówek pieszych i rowerowych, wspaniałe lasy, restauracje i deptaki spacerowe…

Dane kontaktowe

Apartamenty Sun
ul. Słoneczna 6
43-370 Szczyrk

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię