Grill Bike Bar

Baza gastronomiczna

Grill Bike Bar to pierwszy w Szczyrku lokal przyjazny rowerzystom, osobom aktywnym i tym, którzy potrzebują należycie zrelaksować się.

W okresie letnim na terenie Grill Bike Baru funkcjonuje doskonale wyposażony grill bar serwujący zarówno dania z grilla, jak i pizzę, burgery, lody i napoje (w tym także alkoholowe). Ponad to czynny jest również basen z podgrzewaną wodą i ratownikiem, leżaki, dwie ogromne wiaty (każda na ok. 150 osób), kilka mniejszych kilkuosobowych drewnianych wiat oraz parasolki ze stołami i krzesłami barowymi. Na terenie Grill Bike Baru znajduje się wypożyczalnia rowerów elektrycznych i górskich, stacja ładowania e-bike oraz liczne atrakcja dla dzieci i dorosłych (m.in. dmuchany zamek, piaskownica ze zjeżdżalnią, automaty do gier, duże ogrodowe szachy).

Z racji tego, iż z oferty Grill Bike Baru może skorzystać równocześnie nawet 300 Gości, w okresie jesienno-zimowym Grill Bike Bar jest miejscem, które często jest rezerwowane pod imprezy integracyjne przy ognisku oraz firmowe spotkania wigilijne.

Dane kontaktowe

Grill Bike Bar
Wrzosowa 28a
43-370 Szczyrk

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię