Pensjonat Śnieżynka

Baza noclegowa - Domy / Ośrodki wczasowe

Śnieżynka znajduje się w paśmie Beskidu Śląskiego u podnóża Małego Skrzycznego 1211m n.p.m. Dom wczasowy otoczony jest górami porośniętymi lasem świerkowym co stwarza doskonały mikroklimat.

W okresie letnim Szczyrk jest wspaniałym miejscem dla wypoczynku osób ceniących sobie cisze, spokój oraz lubiących wycieczki piesze jak i rowerowe szlakami górskimi.

W sezonie zimowym, doskonałe usytuowanie naszego domu wczasowego w odległości 100m od jednego z największych kompleksów narciarskich w Polsce: Czyrna-Solisko, sprawia że nasi goście z trasy narciarskiej bezpośrednio podjeżdaja pod Śnieżynkę na nartach. Centrum posiada osiem wyciągów narciarskich o łącznej długości tras narciarskich 20 km ,odpowiednich dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Trasy są w większości sztucznie naśnieżane. Dla najmłodszych adeptów zimowego szaleństwa polecamy cztery wyciągi zaczepowe. Do dyspozycji naszych gości są instruktorzy nauki jazdy na nartach, snowboardzie oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego Strefa Zimy.

Organizujemy:
Konferencje, szkolenia, spotkania okolicznościowe, imprezy rodzinne i towarzyskie.

Serdecznie Zapraszamy.

Dane kontaktowe

Pensjonat Śnieżynka
ul. Narciarska 19
43-370 Szczyrk
tel: +48 33 8 179 343 ,+48 600 012 632

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię