Szczyt Wszystkiego

Baza noclegowa - Pokoje i kwatery
Zapraszamy Państwa do naszego domku, położonego w przepięknej okolicy, na jednym ze wzgórz Szczyrku przy ulicy Jaśminowej, w dzielnicy Skalite.
Staramy się tworzyć miejsce, które nie będzie kojarzyło się z hotelem, lecz z domem. Przytulne wnętrze łączymy z pełną funkcjonalnością dla Państwa wygody.
Dom składa się z 6 osobnych pokoi oraz części wspólnej - aneksu kuchennego, dużego salonu oraz przestronnego tarasu z widokiem na góry (m.in. na skocznię Skalite).
Aneks kuchenny pozwala przygotować małe "co nie co" ; do Państwa dyspozycji jest duża lodówka, kuchenka, piekarnik, toster oraz mikrofalówka.
Salon to serce naszego domu. Jest podzielony na strefy, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jadalnia jest wyposażona w rozsuwany stół, oby nikomu nie zabrakło miejsca. W tej części znajduje się również ekspres dla miłośników porannej kawy. Kącik dziecięcy jest wyposażony w przeróżne zabawki, książki oraz ciekawostki dla najmłodszych. W strefie wypoczynkowej są wygodnie kanapy do regenerowania się po całym dniu. Książka, kubek gorącej herbaty bądź grzaniec, gry planszowe czy kino - wybór należy do Państwa :)
Przy domku znajduje się plac umożliwiający zaparkowanie 4-5 samochodów.

Dane kontaktowe

Szczyt Wszystkiego
Jaśminowa 13
43-370 Szczyrk

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

Pokój 2 osobowy - 120 zł/doba

Pokój 3 osobowy (łazienka na korytarzu) - 150 zł/doba.

Pokój 3 osobowy (z własną łazięnką) - 180 zł/doba

Pokój 4 osobowy - 200 zł/doba

Cały domek - 800 zł (cena jest elastyczna)

Opinie klientów dodaj opinię