Pokoje Gościnne i Gastronomia Kaprys

Baza noclegowa - Pokoje i kwatery

Oferta Letnia

-35 złotych od osoby

-45 złotych ze śniadaniem

-60 złotych z pełnym wyżywieniem

Oferujemy również tygodniowe wczasy z wyżywieniem

(śniadanie obiadokolacja)

400 złotych od osoby

Oferta zimowa

-50 złotych od osoby

-60 złotych ze śniadaniem

-80 złotych ze śniadaniem i obiadokolacją

Oferujemy również tygodniowe wczasy z wyżywieniem

(śniadanie, obiadokolacja)

w cenie 550 złotych od osoby

Nasz obiekt znajduje się 100 metrów od wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne.W pobliżu domu mieści się przystanek autobusowy w strone Bielska i Wisły co pozwala na łatwe przemieszczanie się po całym mieście .W odległości 50 metrów usytuowany jest sklep spożywczy.Prowadzimy także lokal gastronomiczny w odległości 20 metrów od domu. Serwujemy tradycyjną kuchnie polską.Cena całego zestawu obiadowego mieści się w 20 złotych (waga mięsa w zestawie 160 g ).Oferujemy również wczasy z pełnym wyżywieniem.Zapewniamy komfort pobytu w sezonie letnim i zimowym.Niedaleka odległośc od kolejki linowej na Skrzyczne zadowoli zarówno narciarzy , rowerzystów jak i paralotniarzy.Dysponujemy parkingiem z możliwością wyjazdu o każdej porze.Za domem znajduję się ogród i miejsce do wypoczynku i grilowania.

Dysponujemy pokojami 2 , 3 , 4 osobowymi. W każdym pokoju znajduję się łazienka i telewizor.Na półpiętrach znajduję się lodówka i kuchenka mikrofalowa oraz naczynia i sztućce.

Do dyspozycji grup zorganizowanych mamy salę wielofunkcyjną z możliwością organizowania szkoleń i imprez okolicznościowych

Dane kontaktowe

Pokoje Gościnne i Gastronomia Kaprys
ul. Myśliwska 57
43-370 Szczyrk
tel: +48 509 011 625 ,+48 8178450

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię