Willa Jaskółka

Baza noclegowa - Pokoje i kwatery

Willa Jaskółka to kameralny dom położony u podnóża południowego zbocza góry (grzbiet Kotarz-Beskid), skąd rozciąga się piękny widok na szczyt Skrzycznego i Małego  Skrzycznego.

Latem zapraszamy miłośników gór na piesze i rowerowe wyprawy po przebiegających obok szlakach turystycznych i rowerowych , a lubiącym wypoczynek nad wodą, oferujemy naszą przystań nad Jeziorem Żywieckim , w której goście otrzymają rabat na wypożyczony sprzęt.
Zimą narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji położony w odległości 300m Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, który posiada 13 wyciągów orczykowych i 13 tras narciarskich o łącznej długości 25 km, dostosowanych do różnych poziomów umiejętności narciarzy.

Jaskółka dysponuje 19. miejscami noclegowymi w pokojach dwu- i trzyosobowych  oraz w apartamentach; wszystkie z własnymi aneksami kuchennymi i dostępem do internetu bezprzewodowego .
Do dyspozycji gości jest  ogrodzony parking,  teren zielony z grillem i miejscem na ognisko, sauna, wypożyczalnia rowerów górskich, sprzętu narciarskiego , snowboardów.

Na chętnych zakosztowania "białego szaleństwa" czeka wykwalifikowana kadra instruktorów narciarstwa  i snowboardu.

W odległości  100 m od willi znajduje się przystanek PKS (centrum Szczyrku lub kierunek Solisko, stok "Golgota"),
150 m - sklep EURO, 500 m - rowerowy tor krosowy oraz narciarskie trasy biegowe, 1500 m - kolej krzesełkowa na Skrzyczne.

Dane kontaktowe

Willa Jaskółka
ul. Widokowa 9
43-370 Szczyrk
tel: 33 8178399 ,+48 606264018

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię