Willa pod Orłem

Baza noclegowa - Apartamenty

Willa pod Orłem zlokalizowana jest ok. 650m n.p.m. w malowniczej części Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego w Szczyrku. Oddalona i położona znacznie wyżej od centrum miasta gwarantuje idealne warunki do wypoczynku i regeneracji sił, ale stanowi też doskonałą bazę wypadową dla wszelkich form aktywności fizycznej o każdej porze roku.

Willa pod Orłem posiada 20 miejsc noclegowych w 7 gruntownie odnowionych pokojach z łazienkami, jadalnię, mogącą pełnić funkcję sali szkoleniowo - konferencyjnej i saunę. Pełne spektrum kanałów TV naziemnej oraz bezprzewodowy internet, dostępny w każdym pokoju, stanowią uzupełnienie oferty. Na zewnątrz naszym Gościom proponujemy miejsce do grillowania przy ognisku oraz parking.

Na życzenie Gości serwujemy obfite śniadania w formie szwedzkiego stołu. Domowe wypieki, o wybornym smaku stanowią często miły gratis do popołudniowej kawy lub herbaty, z których nasi Goście mogą korzystać całodobowo.

Atrakcyjne położenie Willi pod Orłem sprawia, iż obecnie stanowi ona ciekawą opcję dla zorganizowanej grupy przyjaciół lub kilku rodzin. Zapewnia wysoki standard za niewygórowaną cenę, a przy tym to, co najcenniejsze i nieosiągalne nawet w najbardziej luksusowych hotelach: kameralną, ciepłą atmosferę.

Oferta Willi pod Orłem:

  • Noclegi dla turystów indywidualnych, rodzin, grup zorganizowanych,
  • Organizacja seminariów, szkoleń, imprez integracyjnych dla małych firm (do 20 osób),
  • Organizacja uroczystości rodzinnych z noclegami dla grup do 20 osób.

 

Dane kontaktowe

Willa pod Orłem
ul. Orla 7
43-370 Szczyrk
tel: +48 609 890 861 ,+48 501679 777

Informacje dodatkowe

brak informacji

Cennik

brak informacji

Opinie klientów dodaj opinię