2014-02-04

Drodzy uczestnicy Biegu po Serce Zbója Szczyrka Winter Edition (przyp. Bieg odbył się 26.01.2014), chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za udział w imprezie, za Waszą siłę, za Wasze dobre serca i że pomimo mrozu, postanowiliście być w ten dzień z nami i pomóc potrzebującym dzieciom.

Udało się nam w końcu wprowadzić do systemu wszystkie karty biegu i zliczyć serca, które zdobyliście przekraczając metę.

Postanowiliśmy nagrodzić trzy pierwsze miejsca w każdej z kategorii. Nagrody będzie można odbierać od najbliższej środy w Informacji Turystycznej w Szczyrku.
Osoby, mieszkające daleko od naszego miasta, proszone są o kontakt mailowy it@szczyrk.pl w celu przekazania adresu, na który wyślemy przesyłkę.
Niestety nie wszyscy uczestnicy wypełnili w pełni karty biegu, pomijając np. rok urodzenia/wiek, co uniemożliwiło nam ich klasyfikację.

W biegu uczestniczyły delegacje m.in. Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu, Apartamentów Parkowych ze Szczyrku, Radia ZET, Akcji Katolickiej, Raiffeisen Polbank, Las Vegas Energy Drink, Chart Media, SAIDA Dance Academy, Pubu Gadu-Gadu ze Szczyrku, SS. Elżbietanek, OSP Bystra, KS Bystra.

Teraz kilka ciekawostek.
W Biegu po Serce Zbója Szczyrka Winter Edition uczestniczyło ok. 700 osób. W tym 506 osób (260 kobiet oraz 246 mężczyzn) zarejestrowało się poprzez karty w biurze organizatorów. Osoby te mogą być oficjalnie sklasyfikowane, a najlepsi z nich w swoich kategoriach będą nagradzani wg listy zamieszczonej poniżej. Również dzięki oddanym kartom rejestracyjnym wiemy np. ile okrążeń pokonano i tak:
KOBIETY w sumie pokonały 1 728 okrążenia, MĘŻCZYŹNI 2 289 okrążenia - razem 4 017 okrążeń - czyli Zbój Szczyrek rozdał ponad 4 000 serduszek!

Szacujemy, że podczas Biegu po Serce Zbója Szczyrka - Winter Edition od godz. 14.00 do 17.00 na placu św. Jakuba oraz na trasie było ok. 850-900 osób.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i za wsparcie celu Biegu.
Do zobaczenia na kolejnym letnim Biegu po Serce Zbója Szczyrka - 6. lipca 2014 na Pl. św. Jakuba w Szczyrku!

Zapraszamy do zapoznania się z WYNIKAMI oraz obszerną GALERIĄ ZDJĘĆ w dziale podsumowanie wydarzeń.

Podmiot odpowiedzialny:
Urząd Miasta Szczyrk
Wytworzył:
MOKPI
Opublikował:
administrator
Dokument z dnia:
2014-02-04
Publikacja w dniu:
2014-02-04
Opis zmiany:
b/d