pasek logo 1_3

Mikroprojekt „Beskidzkie atrakcje w nowoczesnym przekazie” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa.




KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA EFEKTY MIKROPROJEKTU

"BESKIDZKIE ATRAKCJE W NOWOCZESNYM PRZEKAZIE"

Szczyrkowskie Centrum Kultury, 23.11.2022


Zwieńczeniem działań była konferencja podsumowująca projekt, która miała na celu m.in. promocję efektów mikroprojektu oraz zachęcenie innych gmin pogranicza polsko-słowackiego do podejmowania podobnych działań w przyszłości.


W ramach konferencji zorganizowano m.in. stoisko regionalne z degustacją produktów regionalnych oraz oprawę muzyczną w formie koncertu kapeli góralskiej. Zgromadzeni goście ok. 50 osób (w tym grupa gości ze strony słowackiego Partnera), wysłuchali wykładu z dzidziny skutecznej promocji m.in. na temat powstałej strategii SIW i części wdrożeniowej projektu; zaprezentowano również efekty dzialań i udostępniono publikację, stworzoną na potrzeby mikroprojektu. 


Gościom zapewniono również catering, a o nagłośnienie sali zadbał profesjonalny technik. 

Image3

Image2

Image